dr Mikołaj Iwanicki

tłumacz języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego

iwanitzky@gmail.com

dr Mikołaj Iwanicki

pisownia zagraniczna: nikolaus iwanitzky

Jestem tłumaczem-freelancerem i chętnie nawiążę z Państwem współpracę. Od dziecka miałem kontakt z dwoma językami, jestem native speakerem polskiego i niemieckiego, a oprócz tego studiowałem anglistykę, romanistykę oraz ekonomię. W latach 2013–2016 prowadziłem na Uniwersytecie w Kassel zajęcia w języku angielskim.

Specjalizuję się w tłumaczeniach z następujących dziedzin: literatura, filozofia, lingwistyka, prawo, polityka, ekonomia, socjologia, psychologia, sport (biomechanika, teoria i metodyka treningu, fizjologia), odżywianie, zdrowie, turystyka, ekologia, programy komputerowe i sprzęt elektroniczny, komunikaty prasowe, artykuły naukowe, abstrakty, eseje, artykuły, książki, materiały reklamowe.

Oprócz tego chętnie podejmę współpracę jako korektor/weryfikator (również przy udziale postedycji/DeepL)oraz w zakresie pisania publikacji, artykułów, recenzji oraz badań naukowych.

Kontakt

W przypadku pytań, ofert oraz w celu uzyskania dalszych informacji, proszę o skontaktowanie się ze mną pod adresem iwanitzky@gmail.com.